Teknoloji

Ünlü analist: BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı

Kripto para piyasası, piyasa kıymetine nazaran en büyüğü olan Bitcoin ( BTC ) de dahil olmak üzere varlıklarının birçoklarıyla hala gayret ediyor ve şu anda kırmızıda süreç görüyor. Bununla birlikte, kimi kripto analistleri durumun bir gümüş astarı olduğuna inanıyor.

Ünlü analist: BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı

Olduğu üzere, Bitcoin sahiplerinin %50’si şu anda ziyanda, bu da kripto analitik platformu CryptoQuant’ta analist olan eth_whalehunter’ın 11 Ekim’de gözlemlediği üzere, pazarın tabana yaklaşıyor olabileceği manasına geliyor .

Mart 2020 çöküşü sırasında Bitcoin’in birikim davranışını tahlil eden uzman, %40 ile %50 ortasındaki kayıp yüzdesinin “iyi bir birikim aralığı” olduğunu, lakin %50 ile %60 ortasındaki aralığın aslında uzun vadede daha da güzel olduğunu söyledi:

“Kayıp yüzdesi ne kadar yüksekse, tabana o kadar yakınız. %50 ile %60 ortasında küçük ölçülerde BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı olacak.”

Kayıp Bitcoin sahiplerinin yüzdesi. Kaynak: CryptoQuant

CryptoQuant’ın Bitcoin kayıp yüzdesinin daha da yükselebileceğini öne süren tahlile ait tweet’inin altındaki yorumlara değinen eth_whalehunter , “2018 ve 2019’daki en yüksek BTC kayıp yüzdesinin %60 olduğunu” belirterek şunları ekledi:

“Daha yükseğe çıkamayacağını söylemiyorum lakin bunlar düzgün ihtimaller. Kimi alternatiflerin mutlaka BTC’den daha güzel performans gösterme talihi daha yüksek.”

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!