Teknoloji

Milyarder isim: Bitcoin ‘bir gün çok daha yüksek bir kıymete sahip olacak’

Amerikalı milyarder ve hedge fon yöneticisi Paul Tudor Jones, kripto alanındaki mevcut piyasa oynaklığına karşın Bitcoin ( BTC ) üzere kripto para ünitelerinin gelecekte çok daha yüksek bir bedele sahip olacağını vurguladı.

Milyarder isim: Bitcoin ‘bir gün çok daha yüksek bir bedele sahip olacak’

10 Ekim’de CNBC’den Squawk Box’a konuşan Paul Tudor Jones, enflasyonun denetim altına alınmaması durumunda kıymetli sonuçları olacağının da altını çizdi “mali kısıntıya gitmemiz gerekecek”.

Bay Jones, hala Bitcoin’i elinde tuttuğunu ve “her vakit küçük bir tahsisi olduğunu” ortaya koyduğunu ve çok fazla paranın olduğu bir vakitte kripto üzere bir şeyin, bilhassa Bitcoin ve Ethereum ( ETH ), bir noktada kıymete sahip olacağını belirtti.

“Çok fazla para olduğunda neden, bu yüzden kripto üzere bir şeye enflasyona ve çok fazla fizikî harcamaya sahibiz, bilhassa Bitcoin ve Ethereum, bunun hudutlu bir ölçüsü var. Bunun bir gün pahası olacak” dedi.

Milyarder, o günün ne vakit geleceğini bilmediğini, lakin kıtlık nedeniyle bir kıymeti olacağını ve bu bedelin artık olduğundan çok daha fazla olacağını söyledi.

Paul Tudor Jones hala Bitcoin’i elinde tutuyor

Reflexivity Research’ün Kurucu Ortağı Will Clemente , milyarderin açıklamasıyla ilgili niyetlerini paylaşarak , “Büyük adamlar BTC’nin bir kıymet düşürme hedgesi olduğunu anlıyor. Kedi çantadan çıktı.”

Bitcoin yörüngesi. Kaynak: Macrobond, Morgan Stanley

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/