Teknoloji

TerraClassicUSD sabitleme önerisi fiyatı nasıl etkiledi?

Terraform Labs’ın sabit parası TerraUSD (UST) ve mahallî tokeni Terra’nın ( LUNA ) geniş çapta duyurulan çöküşünden sonra, şu anda TerraClassicUSD (USTC) ismi altında olan stabilcoin, Terra Classic topluluğu yeni yatırımı memnuniyetle karşılarken fiyat artışını aylık en yüksek düzeye çıkardı.

TerraClassicUSD sabitleme önerisi fiyatı nasıl etkiledi?

Bitcoin Suisse AG’de bir blok zinciri mühendisi ve kıdemli geliştirici olan Tobias Andersen, 9 Ekim’de muazzam ölçüde teminatsız Terra Classic’in USTC stabilcoini ve çok şişirilmiş LUNC arzı sıkıntısına bir tahlil sunan bir teklif sundu.

Sonrasında, TerraClassicUSD fiyatı yeni bir aylık en yüksek düzeye yükseldi; Terra Classic’in algoritmik stablecoin’i USTC’nin maliyeti, %37,44’ün üzerinde arttı ve bir gün evvelki 0,02989$’dan 10 Ekim’de 0,04057$’dan süreç görüyor.

TerraClassicUSD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Finbold tarafından CoinMarketCap’ten alınan bilgilere nazaran, STC son gün piyasa kıymetine 106 milyon dolar ekledi.

Benzer biçimde, Terra Classic ağının mahallî yönetişim ve yardımcı dijital varlıklarını temsil eden Terra Classic (LUNC) jetonu, pahasında hafif bir artış gördü; LUNC şu anda 0,000317 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %4,38’in biraz üzerinde bir artış var.

Andersen’ın Terra önerisi

Kendisine “ölümsüz bir deli” diyen Andersen, Medium’daki bir gönderide, “topluluğu güzelleştirmeye ve yaratıcıları tarafından terk edilenleri düzeltmeye yardımcı olmak için” elinden gelen her şeyi yaptığını yazdı.

Blockchain geliştiricisi, öbür şeylerin yanı sıra, LUNC ve USTC ortasındaki piyasadan 60 milyar doların silindiğini gören Terra Classic ekosisteminin çöküşü sırasında Mayıs 2022’de biriken muazzam ölçüde borcu azaltmak istiyor.

Andersen, niceliksel gevşeme ve sıkılaştırma tedbirleri kullanarak USTC’yi tekrar sermayelendirmek istiyor, lakin bunun nasıl işleyeceğine dair detaylara girmeyecek. Buna ek olarak, USTC’nin 1 $’lık başlangıç ​​değerine yine sabitlenmesinin Terra Classic’in uzun vadeli beklentileri için son derece kıymetli olduğunu düşünüyor.

Mayıs’taki aksilik ve akabinde Do Kwon ve öbür proje kurucularının Interpol tarafından yargılanmasından sonra , projenin geleceği planlandığı üzere gitmeyebilir.

Bununla birlikte, yeni tanıtılan LUNC vergi sistemi ve tekrar düzenleme planı üzere Terra Classic hakkında son zamanlardaki optimist haberler, etkin bir toplulukla birlikte Terra Classic ekosistemini canlandırma bahtına sahip olabilir.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!