Teknoloji

​​Ünlü olmadan evvel evsiz kalan 6 ünlü! Listedeki isim şaşırttı!

Şu anda her ne kadar ünlü ve güçlü olsalar da birtakım ünlüler bir vakitler evsiz ve yoksul durumdaydı. Bu kapsamda biz de sizler için ünlü olmadan evvel evsiz olan ünlülerin listesini açıkladık. Listedeki birtakım isimle ziyadesiyle şaşırtan diyebiliriz. Gelin lafı uzatmadan kelam konusu listeye göz atalım.

Bir Hollywood yıldızı olmadan evvel, Chris Pratt Hawaii, Maui’de bir kumsalda yaşıyormuş. Bubba Gump Shrimp Company’de süreksiz bir iş bulan yıldız bir müddet kıyıda yaşaamış. Tam bir yılını dışarıda yaşayarak geçiren aktör şu anda bir Hollywood yılzıdı. Pratt, SmartLess podcast’inde “Bir yıl boyunca kıyıda kamp yapan bir küme çocuktuk” diyerek sıkıntı vakitlerini anlattı.

Listedeki bir öbür şaşırtan isim ise Jennifer Lopez. Jennifer Lopez 18 yaşında meskenden ayrılıp gecelerini eğitim aldığı dans stüdyosunda geçirmeye başlamış. Aylar sonra mesleği yükseldi ve Avrupa’da iş bulmuş. Lakin o vakte kadar evsizmiş.

Jacob Elordi, hit dizi ‘Euphoria’nın (HBO) başrollerinden birini oynamadan evvel kendini beş parasız ve sokakta bulmuş. Avustralyalı aktör ‘GQ’ mecmuasına verdiği demeçte, “Banka hesabımda 400 yahut 800 dolar vardı” tabirlerini kullandı. Los Angeles’a taşındığında bir arkadaşının meskeninde kalan yıldız akabinde otomobilinde yaşamış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!