Telefon

Vivo X90 serisi bir kere daha kendini gösterdi: İşte model model özellikler

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, son vakitlerde hem popülarite hem de buna bağlı olarak pazar hissesi manasında kıymetli bir gelişim sağlıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin en süratli yükseliş yaşayan markası pozisyonuna gelen Vivo, Avrupa’da da emsal bir muvaffakiyete imza atmış durumda. Şirketin bu süreci sürdürebilmek için güvendiği yeni serilerinin başında ise Vivo X90 geliyor.

Yakın vakitte resmi tanıtımının gerçekleşmesi beklenen bu seride, Vivo X90, X90 Pro ve X90 Pro+ modelleri bulunacak. Birinci olarak standart modele göz atacak olursak, bu aygıtın karşımıza MediaTek Dimensity 9200 yonga setiyle geleceğini görüyoruz. Aslında yeri gelmişken çabucak belirtelim, serideki bütün modeller birebir işlemci kümesinden güç alıyor. 6,78 büyüklüğünde 1260 x 2800 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranla karşımıza çıkacak olan telefon art yüzeyinde 50MP + 12MP + 12MP’den oluşan üçlü bir yapıya sahip olacak.

Vivo X90 serisi bir defa daha kendini gösterdi: İşte model model özellikler

Vivo X90 Pro modeline baktığımız vakitse, bu aygıtın ekran ve yonga seti konusunda küçük kardeşiyle birebir özelliklere sahip olduğunu kamera kurgusunu ise 50MP + 50MP +12MP halinde değiştirdiğini görüyoruz.

Son olarak serinin en üstün modeli olan Vivo X90 Pro+’a baktığımız vakit ise, yeniden asıl farkın art kamerada yattığını görüyoruz. Hakikaten bu aygıt art yüzeyinde 50MP + 50MP + 48MP + 64MP’den oluşan dörtlü bir kamera kurgusu ile karşımıza çıkacak. Her üç telefonun selfie kamera tercihini ise 32MP’den yana kullanacağını da tekrar hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al