Telefon

Vivo X90 serisinin en değerli özellikleri ortaya çıktı

Akıllı telefon dünyası pek çok açıdan büyük rekabet içerisinde olan bir kesim. Kimi markalar amiral gemisi düzeyinde birbiriyle yarışırken, bazılarının önceliği ise orta ve alt segment modeller olabilir. Bugüne kadar daha çok fiyat performans modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Vivo ise, X90 serisi ile seviyeyi farklı bir noktaya çıkarmayı hedefliyor.

Bugüne kadar gelen bilgilere nazaran, seride bizleri 3 farklı model karşılayacak. Bunlar sırasıyla Vivo X90, X90 Pro ve X90 Pro+ olacak. Fakat çabucak belirtelim ki bu üç telefon neredeyse güç bakımından birbiriyle bile rekabet edebilecek düzeyde olacak. Pekala Vivo X90 serisi gücünü hangi yonga setinden alacak?

Vivo X90 serisinin en değerli özellikleri ortaya çıktı

Hemen belirtelim ki serideki üç modelden X90 ve X90 Pro tıpkı yonga setiyle karşımıza çıkacakken, X90+ ise kardeşlerinden daha diğer bir isme yönelecek. Şayet sızıntılar doğruysa, X90 ve X90 Pro modellerinde tercih edilen yonga setinin Dimensity 9200 olduğunu söyleyebiliriz. MediaTek’in güçlü yonga setini ardına alan bu modellerde 12GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar da dahili depolama alanı dayanağının olması bekleniyor.

Öte yandan Vivo X90 Pro+ modeli ise karşımıza Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 8 Gen 2 ile çıkacak. Bu açıdan X90 Pro+’ın kardeşlerinden büyük ölçüde ayrılacağını söyleyebiliriz. Bakalım aygıtların öteki özellikleri hakkında ilerleyen günlerde neler öğreneceğiz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking