Telefon

Vivo’nun katlanabilir akıllı telefonu X Flip’in tasarımı sızdırıldı

Katlanabilir akıllı telefon dalı için kartlar tekrar dağıtılıyor demek hiç de yanlış bir tabir olmayacaktır. Hakikaten birkaç yıl öncesine kadar büsbütün Samsung’un hegemonyasında olan, Güney Koreli teknoloji devinin açıklamaları ve piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle istikamet bulan bu pazar, şimdilerde çok daha fazla önemli oyuncuya konut sahipliği yapıyor.

Her ne kadar Samsung, bilhassa Galaxy Flip modelleriyle hala bölümün en değerli ismi ve tartışmasız önderi pozisyonunda olsa da artık işi geçtiğimiz yıllarda olduğu kadar kolay değil. Üstelik neredeyse her ay yeni bir rakibin daha ortaya çıkıyor olması, Güney Koreli teknoloji devinin konfor alanını yeterlice daraltıyor. İşte bu isimlerin en sonuncusu ise Vivo X Flip olacak üzere görünüyor.

Vivo’nun katlanabilir akıllı telefonu X Flip’in tasarımı sızdırıldı

Bir müddettir ismi lisandan lisana dolaşmasına karşın, kendisine ilişkin ne resmi bir açıklama ne de önemli bir sızıntı göremediğimiz Vivo X Flip, birinci kez dizaynını ortaya koyan bir görsel ile kendini gösterdi. İsminden de anlaşılacağı üzere Galaxy Z Flip’e rakip olarak gelecek bu telefonun görselini incelediğimiz vakit, dış yüzeyinde 682 piksellik dikdörtgen yapıda ikincil ekranın bulunacağını ve bu ekranın üst kısmında ise yuvarlak kamera adasına pozisyonlandırılmış ikili bir kamera yapısının bulacağını görüyoruz.

Bunun dışında bir diğer kaynak tarafından ortaya atılan teze göreyse, Vivo X Flip modeli karşımıza Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle gelecek. Şu an için bu telefona ilişkin tüm bildiklerimiz bunlardan ibaret. Lakin söylentilerin şimdi yeni başladığı düşünüldüğünde, önümüzdeki günlerde yeni katlanabilir akıllı telefon modeline ait pek çok argümanın gündeme geleceğini söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al