Telefon

Apple, iPhone 15 ile birlikte telefon dizaynında yeni bir periyoda geçecek

Amerikalı teknoloji devi Apple, iPhone serisi sayesinde dünyanın en büyük ve en kıymetli şirketi olmayı başardı. O denli görülüyor ki daha uzun mühlet de tekrar bu telefonu sayesinde pozisyonunu muhafazaya devam edecek. Fakat bunun için vakit zaman radikal değişiklikler yapması gerektiğinin kendisi de farkında. İşte iPhone 15 serisi bu değişikliklerden birine mesken sahipliği yapabilir.

Son vakitlerde artan iPhone 15 dedikodularının birçoğunda, bu telefonun donanımsal özelliklerine ve kamera performansına yönelik bilgilendirmeler yapılıyor. Lakin ünlü analist ve duyumcu Ming-Chi Kuo, daha evvel de tekrar kendisi tarafından ortaya atılan bir iddiayı yineledi.

Apple, iPhone 15 ile birlikte telefon dizaynında yeni bir periyoda geçecek

Ming-Chi Kuo’ya nazaran Apple, fizikî tuşu bulunmayan bir iPhone piyasaya sürebilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Bunun manası şayet Kuo’nun savları gerçek çıkarsa, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde hiçbir fizikî tuş görmeyebiliriz. Tabi haliyle mevcut fizikî tuşların işlevi nasıl yerine getirilecek diye merak edebilirsiniz, yanıt yeniden Kuo’da: Titreşim motoru takviyeli dokunmatik tuşlarla.

Ünlü analist bu hususta hayli tezli ve altını çizdiği bir diğer husus daha var. Kelam konusu bu tasarım güncellemesi sadece iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleri için geçerli olacak. Standart modellerse, artık alışıldığı üzere bu kıymetli tasarım yenilemesine en erken 1 sene sonra kavuşacak. Kuo’nun tezlerinin yanlışsız olup olmadığını ise lakin vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking