Teknoloji

Volkswagen T-ROC fiyat listesi: Bu fiyata kapış kapış masraf

ÖTV düzenlemesi mi geliyor, fiyatlar düşecek mi derken Türkiye’deki sıfır araba fiyatlarına yeni artırımlar geldi. Şaşırdık mı? Doğal ki de hayır. Zira döviz kurunun daima arttığı, çip krizinin yaşandığı, savaşın olduğu bir dünyada Türkiye’deki otomobil fiyatlarının düşmesi biraz hayaldi. Geçtik düşmesinden, fiyatların yerinde sayması bile şu an için tüketiciler için bir nimet.

Volkswagen T-ROC fiyat listesi: Bu fiyata kapış kapış gider

Zira Toyota, Fiat, Hyundai üzere üreticiler fiyat güncellemesini çoktan yaptı bile. Bu durumda Volkswagen için de bir artırım haberi bekliyorduk lakin beklentilerimiz boşa çıktı.

Alman üretici, neyse ki en azından şimdilik Türkiye fiyatlarını sabit tutma kararı aldı. Fakat ilerleyen vakitlerde Volkswagen cephesinden de artırım haberi gelirse herhalde kimse buna şaşırmayacaktır.

İşte fiyatı sabit kalan modellerden bir tanesi de Volkswagen T-ROC. B sınıfı bir SUV modeli olan T-ROC, şık tasarım yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!