Teknoloji

VW Gen.Travel uçmayı sevmeyenler için enteresan olacak!

Volkswagen, bu hafta sonu Paris yakınlarındaki Chantilly Arts & Elegance şenliğinde orijinal bir tasarım tanıtacak. Chantilly Arts & Elegance, sırf tasarımı birkaç kategoride ödüllendirmeye odaklanan, yeni bir otomotiv projesi oluyor.

Bu nedenle, VW’nin büsbütün yeni bir araç kategorisi dediği şeyi ortaya çıkarmak için eksiksiz bir fırsat. Gen.Travel gelecek olursak, premium sedan ve MPV ortasında yer alıyor ve otonom olarak sürülüyor. Otonom sürüş düzeyi ise 5 oluyor.

Volkswagen Kümesi İnovasyon Lideri Dr. Nikolai Ardey, “Yeni Araba stratejisiyle Volkswagen, gelecek kuşaklar için mobiliteyi tanımlıyor. Küme genelindeki Volkswagen İnovasyon Araştırma departmanında, müşterilerimizin gelecekte mobiliteyi nasıl deneyimleyebileceklerini göstererek bu fikri daha da geliştiriyoruz” dedi.

Gen.Travel özel mülkiyet için tasarlanmış, fakat yinede VW isteyenlere bu aracı satacak. Burada gördüğümüz garip usuldeki otomobil, kısa aralı uçuşlara esnek, sürdürülebilir bir hizmet olarak mobilitenin alternatifi olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!