Teknoloji

WhatsApp aramalara yepisyeni bir özellik geldi!

Bugün WhatsApp, olan orijinal bir özellik olan Davet Temasları özelliğini duyurdu. Bu özellik artık uygulama üzerinden arama yapılması üzere özellikleri çok daha kolay hale getirecek. Bu kapsamda özellik ile birlikte bir arama için bir ilişki oluşturabilirsiniz ve ilişkiyi paylaştığınız şahıslar daha sonra kelam konusu irtibata tıklayarak yahut dokunarak bu aramaya katılabilirler.

WhatsApp aramalara yepisyeni bir özellik geldi!

Bu, kişilerinizde olmasalar bile WhatsApp’taki herkes için kullanılabilir bir özellik olacak. Buradaki ana ikaz, WhatsApp’ın her iki tarafta da yüklü olması gerektiği, aksi takdirde görüşmenize katılamayacaklar. Aslında hepsi bu kadar, lakin kolay olması çok kullanışlı olmadığı manasına gelmiyor.

Diğer hizmetler çoktandır bu türlü bir özelliğe sahipti bu kapsamda WhatsApp biraz gecikti diyebiliriz fakat tekrar de özellik artık kullanıma sunuldu. Kullanıcı tabanı kelam konusu olduğunda WhatsApp bir dev, bu nedenle artık birçok insan, katılmada rastgele bir zahmet çekmeden ansızın davetlere katılabilir.

Mark Zuckerberg’e nazaran, Davet Temasları şu anda kullanıma sunulma sürecinde ve kullanıma sunma birkaç gün, hatta tüm hafta sürebilir. Ayrıyeten, WhatsApp’ın geliştirici takımının şu anda 32 bireye kadar inançlı şifreli manzaralı aramayı test ettiğini ve bununla ilgili daha fazlasının yakında açıklanacağına kelam verdiğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/