Telefon

WhatsApp küme sohbetlerine büyük güncelleme!

En tanınan iletileşme uygulamalarından biri olan WhatsApp küme sohbetlerinde iştirakçi sayısını epeyce arttırdı. WhatsApp kümelerini seviyorsanız lakin iştirakçi sayısının az olduğunu düşünüyorsanız âlâ haberler geldi. Hizmet şu anda her küme için 1.024′e kadar katılımcı için takviye eklemeye çalışıyor. Özellik yakında tüm bölgelerde tüm WhatsApp kullanıcılarına sunulacak.

WhatsApp küme sohbetlerine büyük güncelleme!

Şu anda, beta testinde, kimi beta test kullanıcıları bu özelliği görüyor, lakin yeniden de kısıtlı bir alanda test edilen özellik yakında daha geniş bir kullanım alacak. Daha evvel WhatsApp, 512 üyeli kümeler için Haziran ayında dayanak eklemişti ve artık bu, bunun iki katına çıkıldı.

Android yahut iOS için en son beta sürümüne sahipseniz, sonunda bu özelliği alacaksınız. WhatsApp’ın beta testinin bir modülü olmasanız da özellik yakında hali hazırda tüm kullanıcılara sunulacak, fakat WhatsApp olduğu için özelliğin geniş bir sürümde karşımıza çıkması aylar alabilir. Yeniden de kesinlikle bu özelliği tüm kullanıcılar deneyecek desek yanlış olmaz. Pekala bu kadar iştirakçiye nitekim gerek var mı? Sizce WhatsApp küme sohbetlerinde bu kadar fazla iştirakçi sağlıklı bir ortam oluşturur mu? Yorumlarda bahisle ilgili fikirlerinizi belirtmeyi kesinlikle unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!