Telefon

WhatsApp’tan 21 yeni emoji geliyor! İşte manzaraları

WABetaInfo, bugün blog hesabından paylaştığı yazısından WhatsApp’ın 21 adet yeni emoji üzerinde çalıştığını duyurdu. Birebir vakitte ek olarak bünyesinde barındırdığı 8 adet emojinin de tasarımı değiştirerek baştan yarattı. Pekala WhatsApp’ın tasarladığı yeni emojiler ortasında neler var ve hangi emojilerin dizaynını yeniledi? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

WhatsApp’a sonunda klasik pembe emoji de geliyor

WABetaInfo, bugün blog hesabından paylaştığı yazısında Android 2.22.8.8 WhatsApp güncellemesinde 21 adet yeni emoji fark ettiğini duyurdu. Bu emojiler ortasında aşağıda yer alan görseldeki üzere şaşkınlık sözü, yeni renkte kalpler ve çeşitli hayvanlar bulunuyor.


WhatsApp 21 yeni emoji

Yeni emojiler ortasında en çok dikkat çekeni ise pembe kalp emojisi oldu. Zira bilhassa toplumsal medya platformlarında ve WhatsApp kullanıcıları ortasında klasik bir pembe kalp emojisi olmaması sık sık gündeme geliyordu. Yani WhatsApp kullanıcıları sonunda klasik bir pembe kalp emojisi kullanabilecekler.

WhatsApp, yeni ekleyeceği 21 adet emoji haricinde ek olarak mevcut durumdaki 8 adet emojisini de baştan tasarladı. Bunlar ortasında yalvaran yüz emojisi ve gözleri yaşla dolmuş emoji de üstteki görselde de göründüğü üzere yer alıyor. Yeni emojilerin WhatsApp için kararlı sürüme ne vakit geleceği ise şimdilik aşikâr değil.

Anlık haberleşme uygulaması, ek olarak masaüstü sürüm için son vakitlerde birçok yenilik test etmeye başladı. Kümeler için Sessize Alma Kısayolu ve Aramalar sekmesi test etabı bittikten sonra WhatsApp masaüstü sürümde yerlerini alacak. Sessize Alma Kısayolu, fazla bildirim gelen WhatsApp kümesinin bildirimlerini süratlice devre dışı bırakmaya yarayacak. Aramalar sekmesi sayesinde de arama geçmişi artık masaüstünde de görünecek.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? WhatsApp’ın yeni tasarladığı emojileri nasıl buldunuz ve gelmesini istediğiniz emojiler var mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking