Teknoloji

Windows 11 22H2 Sıkıntılarını Gideren GeForce Experience Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA, GeForce Experience 3.26 sürümü ile birlikte Windows 11 22H2’de yaşanan çeşitli sıkıntıları düzeltiyor. Şayet 22H2 güncellemesinden sonra düşük performans ve stuttering meseleleri yaşıyorsanız, en son GeForce Experience sürümüne geçmekte yarar var.

NVIDIA tarafından günlükte listelenmemiş, lakin NVIDIA GeForce ekran kartlarında yaşanan sıkıntıların 3.26 BETA sürümüyle çözüldüğü bildiriliyor. Bu güncelleme ayrıyeten RTX 4000 ekran kartlarında 8K 60 FPS ShadowPlay kayıt dayanağı getiriyor.

Öte taraftan, 51 yeni oyun için GeForce Experience optimum ayar takviyesi eklenmiş. NVIDIA kullanıcılarının bildiği üzere, bu profillerle birlikte oyuna özel olarak tek tıklamayla optimizasyon imkanı sağlanıyor.

125 MB büyüklüğündeki GeForce Experience 3.26 BETA güncellemesini bu ilişkiden indirebilirsiniz. Yakında son sürüm de çıkacaktır, fakat önemli sıkıntılar yaşıyorsanız şimdiden yeni sürüme geçiş yapabilirsiniz. Tam değişim günlüğü ise şu formda:

  • Farming Simulator 22, Cyberpunk 2077, PUBG: BATTLEGROUNDS ve F1 2021 üzere oyunlar için oyun içi yer paylaşımını etkinleştirirken oyun minimizasyon sorunu düzeltildi.
  • Ödüller için sabit masaüstü bildirimi.
  • Alt+F12 kısayol tuşunun başka uygulamalarda kullanılamaması sorunu düzeltildi.
  • Sistem tekrar başlatıldıktan yahut yeni bir oyun başlatıldıktan sonra performans katmanının Temel’e sıfırlanmasına sebep olan sorun giderildi.
  • Reflex Analyzer’ın gecikme pahalarını (PC Latency yerine Render Latency) yanlışlı gösteren sorun çözüldü.
  • Güncellemeden sonra sistemin kendi kendine yine başlamasına neden olan bir sorun düzeltildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!