Teknoloji

Windows 11’in kusur çözmek için servis ettiği yama yeni bir yanılgıya sebep oldu

Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Microsoft, kuşkusuz bu muvaffakiyetini Windows işletim sistemine borçlu. Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows, son olarak Windows 11 sürümüyle karşımıza çıkarken, ünlü işletim sistemi maalesef son günlerde yeni özelliklerinden fazla güncelleme sonralarında ortaya çıkan kusurlarıyla isminden bahsettiriyor.

Özellikle bir evvelki güncellemenin akabinde birçok kullanıcının kimi programların cevap vermeme yanlışı aldığını ve bu durumun epey can sıkıcı boyutlara ulaştığı tarafındaki şikayetlerini görmezden gelemeyen Microsoft, geçtiğimiz günlerde yeni bir yama yayınlamış ve söz konusu kusurların giderilmesini sağlamıştı. Bununla birlikte yeni yamanın da farklı bir yanılgıyı bünyesinde barındırdığının anlaşılması uzun sürmedi.

Windows 11’in kusur çözmek için servis ettiği yama yeni bir yanılgıya sebep oldu

Kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimlerden anlaşıldığı üzere, isteğe bağlı son güncelleme paketini kuranlar artık de Görev Yöneticisi’nde görsel zahmetlerle karşılaşıyor. Özel tema kullanımı halinde ortaya çıkan bu küsurda Vazife Yöneticisi temanın geri kalanına eşlik edemiyor ve görsel açıdan sorunlu bir durum ortaya çıkıyor. Öte yandan bu yanlışın sadece şahsileştirilmiş tema kullananlarda ortaya çıktığını, lakin varsayılan açık ya da koyu temalardan birini tercih edenlerinse bu türlü bir meseleyle karşılaşmadıklarını belirtelim. Bakalım Microsoft bu yeni yanılgısı karşısında ne vakit harekete geçecek?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al