YouTube

Spotify’dan sonra YouTube’da 2022’nin en düzgünlerini paylaştı

Spotify onca rakibine karşın hala dünyanın en tanınan müzik dinleme platformlarından biri. Bu muvaffakiyetini her yıl paylaştığı listelerle sürdürmeyi amaçlayan şirket, geçtiğimiz gün 2022’nin enleri listesini kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. Spotify’ın en büyük rakibi olan YouTube’sa bu atakta gecikmedi ve rakibiyle birebir gün platformun enlerini açıkladı.

YouTube tarafından paylaşılan listeler her ne kadar Spotify kadar ayrıntılı olmasa da, yine de kullanıcıların nelere öncelik verdiğinin görülmesi açısından son derece kıymetli. Amerikalı toplumsal medya devi tarafından; en tanınan görüntüler, en güzel içerik oluşturucuları, en uygun çıkış yapan içerik oluşturucuları, en tanınan müzikler üzere pek çok liste yayınlandı. Bununla birlikte emsal bir çalışmanın YouTube Music içinde yapıldığını ve orada kullanıcıların biraz daha fazla şahsileştirilmiş istatistiğe ulaşabildiğini hatırlatalım.

YouTube tarafından paylaşılan listelerin tamamına platforma giriş yaparak ulaşmak mümkünken, sizleri YouTube’un 2022 yılında en çok dinlenen müzikler listesiyle baş başa bırakalım. İşte 2022’nin en tanınan müzikleri:

En Tanınan Şarkılar

– Encanto Cast – We Don’t Talk About Bruno

– Kodak Black – Harika Gremlin

– Jessica Darrow – Surface Pressure

– Bad Bunny – Tití me preguntó

– Future – WAIT FOR U ft. Drake, Tems

– Bad Bunny, Chencho Corleone – Me Porto Bonito

– Karol G, Becky G – Mamiii

– Imagine Dragons x JID – Enemy

– Karol G – PROVENZA

– Lil Baby – Right On (Official Video)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking