Teknoloji

World War 3 Açık Betası Başlıyor

Açık Beta sürümü, geliştirici grup için büyük bir dönüm noktasını temsil ediyor. World War 3 Açık Beta Testi (ABT) yeni içerik güncellemesi ve yenilenmiş Smolensk haritası ile Steam’de 29 Eylül 2022 tarihinde oyun severlerle buluşacak. Kapalı Beta Testi sahipleri ise 26 Eylül 2022 tarihinden itibaren oyuna daha erken erişme bahtı yakalayacak. Ayrıyeten 29 Eylül prestijiyle, Türkçe seslendirme dahil tam yerelleştirme ve lokal para ünitesi takviyesinin de Açık Beta sürümüne girmesiyle, oyun severler Türk Lirası üzerinden çok daha avantajlı satın alım yapabilecekler.

The Farm 51 tarafından geliştirilen World War 3, dünyanın dört bir köşesinde savaşabildiğiniz, taktiksel, çevrimiçi ve oyunculu bir FPS oyunu. Oyun severlere heyecanlı bir macera sunan World War 3’de grup bazlı çalışmalar yürüterek, geniş silah, araç, teçhizat ve dron kullanımıyla düşmanı alt etmek oyunun temel motivasyonunu oluşturuyor. “T4W’de, hem bu oyunla, hem de geliştirme evresindeki öbür projelerimizle başarmak istediğimiz, gereğince hizmet alamayan bölgelerle dünyanın geri kalanı ortasındaki boşluğu doldurmak ve oyunları birer kültür köprüsü olarak kullanmak” kelamlarıyla T4W’ün rolünü anlatan TW4 Eser Pazarlama Müdürü Uğur Ülger, bu gayenin gerisinde yatan temel nedenini de şöyle söz ediyor: “Yerel oyuncuların, lokal sunucular ve yerelleştirilmiş içerik ile global oyuncularla birebir düzeyde bir tecrübe yaşamasını istiyoruz.” 

The Farm 51 stüdyosu, World War 3 ile kendilerine has taktiksel oynanışı ve oynanabilir gerçekliği birleştirdi. Ayrıyeten, The 4 Winds Entertainment grubuyla ortaklaşa çalışarak çağdaş Türk ve Arap ordularından esinlenen birinci eklentiler dahil bölgesel oyuncuların ilgisini çekecek oyun içi özelleştirme seçenekleri oluşturdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom