Teknoloji

Xbox Game Pass’e eklenecek yeni oyun, oyunseverleri çılgına çevirecek

PlayStation ile olan rekabetinde kendisine çok kıymetli bir avantaj sağlayan Game Pass servisini geliştirmeye devam eden Xbox, Kasım ayı içerisinde Battlefield 2042 oyununu abonelerine fiyatsız olarak sunacağını duyurdu.

En yeni Battlefield oyunu olan Battlefield 2042, oyunseverler tarafından epeyce uzun bir müddet ve büyük bir merak içerisinde beklenmişti. Lakin satışa sunulmasıyla birlikte başta sunucu kusurları ve hile muhafaza konusundaki yetersizliği ile reaksiyon çeken tanınan oyun, günden güne kullanıcı sayısında da gerilemeye başladı. İşte Electronic Arts’ın bu atakla oyuna tekrar popülarite katmak istediği düşünülüyor. Öte yandan bu oyunun Steam satış fiyatının 599,00-TL olduğunu da hatırlatalım.

Xbox Game Pass’e eklenecek yeni oyun, oyunseverleri çılgına çevirecek

Peki Battlefield 2042 Kasım ayında Game Pass’e eklenecek tek oyun mu? Tabi ki hayır. 1 Kasım’dan itibaren, The Legend of Tianding, The Walking Dead: A New Frontier, Ghost Song, Football Manager 2023, Return to Money Island olmak üzere pek çok oyunu bünyesine katan servis ilerleyen günlerde ise Vampire Survivors, Pentinment ve Somerville üzere oyunlara da mesken sahipliği yapacak.

Son olarak Game Pass’in her geçen gün güçlenen bu ataklarına rağmen rakibi PlayStation Plus’ın reaksiyonlarının hayli cılız kaldığını ve bu iki servis ortasındaki popülarite farkının her geçen gün Xbox Game Pass lehine açıldığını da söyleyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri