Teknoloji

Xiaomi 12T Sürpriz ikramlarla geliyor! [Düşmesinden korkmayacaksınız]

Xiaomi’nin yeni tasarladığı en son amiral gemisi hakikaten enteresan özellikler ve ikramlarla gelecek. Çok düzgün bir fiyat ve performans sunacak aygıt kimi kendine has yenilikler sunuyor. Artık ise aygıtın yazılım takviyesi ve garanti durumuyla ilgili birtakım yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Xiaomi 12T serisi garanti konusunda sevindirecek

Haberlere nazaran Xiaomi 12T ve Xiaomi 12T Pro, üç yıllık mühlet boyunca Android işletim sisteminin yeni sürümlerine güncellenebilecek. Zaten aygıt kutudan Google Android 12 ve MIUI 13 grafik arayüzü ile tanıtılmıştı.

Böylece yeni aygıtlar Android 15’e kadar hem güvenlik güncellemelerini hem de Android güncellemelerini alacak. Güvenlik yamaları ise resmi olarak 4 yıl boyunca sunulacak.

Bir diğer müjdeli haber ise, satın aldıktan sonraki birinci altı ay içindeki ekran kırılmalarına karşı fiyatsız dayanağın sunulması olacak. Şayet ekranınız kırılırsa, fiyatsız ekran tamirat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İlk yıl boyunca, fazladan ödeme yapmak zorunda kalmadan garanti dışı tamir seçeneklerinden de faydalanacaksınız. Ancak, bu seçeneklerin yalnızca seçilen bölgeler için geçerli olabileceğini ve ülkemiz için şimdi bu hizmetlerin olup olmayacağı aşikâr değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom