Teknoloji

Bitcoin’e olan ilgi sürat kazandıkça, Ethereum’un toplumsal aktifliği ivme kaybediyor!

İş Kanıtı’ndan (PoW) Pay Kanıtı’na (PoS) geçişini resmi olarak işaretleyen Ethereum ( ETH ) ağına yapılan büyük yükseltmeden sonra yüksek beklentilere karşın , kripto para ünitesi topluluğunun toplumsal ilgisi bu kadar yüksek. çok etkilemek için başarısız oldu.

Bitcoin’e olan ilgi sürat kazandıkça, Ethereum’un toplumsal aktifliği ivme kaybediyor!

Kripto toplumsal zeka platformu LunarCrush tarafından atılan bir tweet’e nazaran, Ethereum’un toplumsal aktifliği, Merge güncellemesinden sonra aşağı taraflı bir halde hareket ediyor ve 6 Ekim itibariyle 8,46 milyon toplumsal kelam ve 24,07 milyar toplumsal etkileşim kaydediyor.

Öte yandan, Bitcoin ( BTC ), toplumsal aktivitede bir artış göstererek, 9.11 milyonu kaydettiği her iki toplumsal kelamda ve ayrıyeten 36.93 milyar olan toplumsal etkileşimlerde Ethereum’u geride bıraktı.

Ethereum, Bitcoin’e karşı 1 aylık toplumsal aktivite. Kaynak: LunarCrush

Bununla birlikte, Ethereum hala bir mevzuda başkan durumda. Toplumsal katkıda bulunanların sayısı kelam konusu olduğunda, şimdiye kadar 168.284 toplumsal katkıda bulunan Bitcoin’e karşı 181.014’ü var.

Faiz farklılıklarının ardında ne var?

Bitcoin’in artan popülaritesi, kripto yatırımcılarının ve analistlerin evvelki davranışlarını dikkate alan yükseliş beklentileri, kripto borsalarından büyük para çekmeleri ve Çin yasağına karşın artan madencilik gücü üzere çeşitli faktörlere bağlanabilir.

Öte yandan, Finbold kısa müddet evvel Ethereum’un Merge yükseltmesinden bu yana piyasa kıymetinin yaklaşık %20’sini kaybettiğini bildirdi zira birinci evreleri blok zincirine daha fazla ilgi gösterme beklentilerini karşılayamadı.

Ayrıca, Ethereum, menkul değer olarak muhtemel sınıflandırmasına dayalı olarak düzenleyici belirsizlikle karşı karşıyadır. Olduğu üzere, Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) lideri Gary Gensler kısa müddet evvel PoS varlıklarının kar elde etmek isteyen yatırımcıları yanlış yönlendirebileceğini belirtti.

Basın vaktinde, Bitcoin fiyatı gün içinde %0,84 düşüşle 19.985 $, fakat evvelki hafta %2,63 arttı. Bu ortada, toplumsal ilgi için rakibi, CoinMarketCap bilgilerine nazaran, gün içinde %0,27 düşüşle 1.356 dolardan süreç görüyor, lakin evvelki yedi güne nazaran hala %1,47 arttı.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!