Telefon

Xiaomi 13 serisi küresele ne vakit gelecek?

Xiaomi‘nin geçtiğimiz ayın başlarında Çin’de kullanıcıların beğenisine sunduğu Xiaomi 13 serisinin küresele geliş tarihi en çok merak edilen bahislerin ortasında. Şu an için Çinli üreticiden mevzuyla ilgili rastgele bir açıklama gelmese de şirkete yakın kaynaklardan gelen son bilgilere nazaran yeni modeller beklenenden daha erken bir tarihte globalde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Xiaomi 13 serisinin potansiyel küresel tanıtım tarihi

Geçen ay tanıtılan Xiaomi 13 serisinin global versiyonları IMEI bilgi tabanında ortaya çıktı. Kelam konusu görsellere bakıldığında model isimleri Xiaomi 13 ve 13 Pro olarak görülüyor. Bu da aygıtların yakın bir tarihte vitrine çıkacağının en büyük göstergesi. Bu noktada şirkete yakın kaynaklardan Xiaomiui, serinin küresele bu ayın içerisinde geleceğini argüman etti.

Bunun dışında şimdi Çin lansmanı gerçekleşmeyen serinin üst seviye özelliklere sahip Xiaomi 13 Ultra modelinin çıkış tarihiyle ilgili net bir ayrıntı yok. Uydu üzerinden temas özelliği üzere birçok teknolojiyle kullanıcıların karşısına çıkması beklenen aygıtın, selefi 12S Ultra‘ya misal bir tanıtım takvimini izlemesi kuvvetle olası.

Xiaomi 13 özellikleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking