Telefon

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro inanılmaz özelliklerle geliyor! Apple fanboyları üzülecek

Akıllı telefon dünyasının en üretken isimlerinden biri olan ve bu istikametiyle Çin’in Samsung’u formunda anılan Xiaomi, yeni amiral gemisi serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Xiaomi 12 isimlendirmesinin meyvelerini ziyadesiyle yiyen şirketin artık bir sonraki seriye yani Xiaomi 13’e geçme vakti geldi. Bu kapsamdaki çalışmalarını hızlandıran Çinli şirketse, Kasım ayı içerisinde birinci 13 serisini resmen tanıtacak. Tabi tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte sızıntıların da ağırlaştığını belirtelim.

Son olarak bugün paylaşılan yeni bir bilgiye nazaran, Xiaomi 13 serisinde MIUI 14 işletim sistemi sürümü yer alacak. Bu sayede yeni amiral gemisini alan Xiaomi kullanıcıları, herkesten evvel yeni sürümün özelliklerini test edebilme imkanını bulacaklar.

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro inanılmaz özelliklerle geliyor! Apple fanboyları üzülecek

Tabi yerleşik olarak gelecek olan bu sürüm sayesinde, kullanıcıların güncelleme ile bu sürümü almasına nazaran çok daha az yanılgı ile karşılaşacak olması da uğraşı.

Xiaomi 13 serisine ait bildiğimiz en değerli şey, bu seride Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi Ultra modellerinin bulunacağı. Lakin ilerleyen vakitlerde bu modellere daha bütçe dostu isimlerin katılması da kuvvetle beklenen. Öbür taraftan her üç aygıtın da Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle karşımıza çıkacağı da kesin. Serinin öbür özelliklerini öğrenmek içinse biraz daha beklememiz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!