Telefon

Xiaomi 13’ün imgesi bir sefer daha sızdırıldı

Xiaomi için bu yılın en hamarat ismi demek sanırız yanlış olmayacaktır. Takipçilerini adeta akıllı telefon modeline boğan Çinli şirket, amiral gemisinden orta ve giriş düzeylerine kadar her alanda pek çok akıllı telefon modelini satışa sundu. Fakat artık 2022 yılının sonlarına yanlışsız geliyoruz ve ufukta yeni amaçlar var.

Xiaomi’nin 13 serisi üzerinde çalıştığı sır değil. Hatta bugüne kadar bu yeni akıllı telefon modellerinin birkaç farklı görselini de paylaşmıştık. Lakin 3C sertifikasyon süreci kapsamında sızdırılan son görseller, telefonun en net hallerini gözler önüne seriyor.

Xiaomi 13’ün imajı bir sefer daha sızdırıldı

Basına yansıyan bu son imgelere baktığımız vakit Xiaomi 13 serisinin art yüzeyde kare dizaynlı bir kamera adasının bulunduğu, bu adanın içerisine ise 3 kamera ve bir adet de flaşın yerleştirildiği anlaşılıyor. Ön yüzeyine baktığımız vakitse, Xiaomi 13 serisinde de delikli kamera yapısının korunduğu anlaşılıyor.

Bununla birlikte hem görsellerden anladığımız hem de farklı kaynaklardan servis edilen bilgilere nazaran, Xiaomi 13 modeli 6,38 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekran ile gelecekken, Pro modeli ise 6,73 inç büyüklüğündeki QHD+ AMOLED panele sahip olacak. Bunun yanında her iki modelin de Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacağını ve kutudan Android 13 işletim sistemi ile çıkacaklarını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom