Telefon

Xiaomi daha ucuzunu yapana kadar en ucuzu bu! İşte Redmi 11A

Akıllı telefon dünyasının en kıymetli isimlerinden biri olan Xiaomi, piyasaya çıktığı birinci yıllarda bütçe dostu akıllı telefon modelleriyle dikkat çekmiş daha sonra ise tarafını fiyat performans modellerine çevirmişti. Lakin vakit içerisinde stratejisinden değişikliğe giden Xiaomi, her iki kategoriyi de alt markası olan Redmi’ye emanet etti. Doğrusu Redmi’nin bugüne kadar satışa sunduğu modellere bakacak olursak, bu vazifesi layıkıyla yerine getirdiğini de söyleyebiliriz.

İşte Redmi’nin üzerinde çalıştığı en yeni bütçe dostu akıllı telefon modeli de bu anlayışın bir örneği olacak. Sızdırılan yeni bilgilere nazaran Redmi 11A modeli 6,7 inç büyüklüğünde ve 1650 x 720 piksel çözünürlüğünde bir ekranla karşımıza çıkacak.

Xiaomi daha ucuzunu yapana kadar en ucuzu bu! İşte Redmi 11A

Gücünü ismi açıklanmayan sekiz çekirdekli bir yonga setinden alacak olan telefon bu işlemci kümesini 2GB RAM + 32GB dahili depolama alanı, 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek.

Telefonun art yüzeyinde 50MP + 2MP’den oluşan ikili bir kamera konseyimi yer alacakken, ön yüzeyde ise 5MP’lik tek bir kameranın bulunacağını belirtelim. Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryadan alması beklenen telefonun tıpkı vakitte 10W süratli şarj dayanağı de sunması bekleniyor. Telefonun kesin çıkış tarihi hakkında şimdilik bir bilgi olmasa da, gelen bilgiler bu müddetin çok da uzak olmadığını gösteriyor. Telefonun fiyatının ise 120 dolar civarında olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al