Telefon

Xiaomi’den Türkiye’deki bir modele MIUI 13 müjdesi!

Yazılım devi Google, Android 13‘ü geçtiğimiz aylarda tanıttı. Kullanıcı güvenliği odaklı özelliklerle karşımıza çıkan yeni sürüm artık ayak seslerini hissettiriyor. Bununla bir arada akıllı telefon üreticileri yeni sürümü temel alan arayüzlerini tanıtmaya başladı. Xiaomi de çok yakında MIUI 14’ü kullanıcıların beğenisine sunacak. Çinli şirket tüm bunlara karşın MIUI 13 üzere sürümlerin dağıtımını ihmal etmiyor. Son olarak Türkiye’deki Redmi Note 9 modelleri çok yakında MIUI 13 güncellemesi alacak.

Xiaomi, temmuzda Küresel ROM’a sahip Redmi Note 9 modelleri için MIUI 13 güncellemesi yayınladı. V13.0.1.0.SJOMIXM yapı numarasına sahip 2,7 GB boyutunda ve Temmuz 2022 güvenlik yamasını beraberinde getirdi. Bu noktada öteki bölgeler için rastgele bir gelişme yaşanmadı.

Xiaomi değerli karar aldı

Çinli üretici çok yakında Hindistan, Türkiye, Rusya ve Tayvan için MIUI 13 güncellemesini yayınlama kararı aldı. Bu bölgeler için sürüm hazırlanıyor ve kısa bir müddet içinde kullanıma sunulacak. Birinci olarak Mi Pilot’lar için yayınlanacak sürüm rastgele bir sorun çıkmaması halinde ise genel kullanıma açılacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom