Telefon

Realme 10 Pro+’ın özellikleri ve fiyatı netleşti

Akıllı telefon dünyasında faaliyet gösteren şirketleri ikiye ayırabiliriz. Birinci kategoride Apple, Samsung, Xiaomi ve Oppo üzere markalar yer alırken bu şirketler tarafından üretilen modellerin öncelikli tercih edilen aygıtlar olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Öteki kategoriye ise, Redmi, Realme, Nokia, Motorola üzere daha az tercih edilen lakin vakit zaman piyasaya sürdükleri modellerle bir anda gündeme oturan isimleri koymak yanlışsız olacaktır.

İşte ikinci kategorinin kıymetli isimlerinden biri olan Realme, üzerinde çalıştığı Realme 10 serisi ile bir sefer daha isminden bahsettirmek istiyor. Şu ana kadar gelen bilgilere nazaran içerisinde Realme 10 ve Realme 10 Pro+ olmak üzere iki farklı modeli barındıran bu serinin çok kısa bir vakit içerisinde resmen tanıtılması bekleniyor. Lakin duyum hesapları Realme kadar sabırlı olmadıkları için, serinin güçlü modelinin özelliklerini takipçileriyle paylaştılar.

Realme 10 Pro+’ın özellikleri ve fiyatı netleşti

Eğer ortaya atılan tezler doğruysa Realme 10 Pro+’ın gücünü Dimensity 1080 yonga setinden alacağını söyleyebiliriz. Art yüzeyinde 108MP + 8MP + 2MP’den oluşan üçlü bir kamera kurgusuyla karşımıza çıkacak olan telefonun ön yüzeyinde ise 32MP’lik bir sensörün bulunması bekleniyor.

Elektriksel gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alacak olan telefon, 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı olmak üzere üç farklı modelle satışa sunulacak. Telefonun başlangıç fiyatı ise 320 dolar olarak belirlenmiş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!