Teknoloji

Renault Captur fiyatına artırım: Bu türlü ölmeyiz füze atın

Renault çabucak her segmentte epeyce başarılı arabalar üretim müşterilerine sunuyor. Fakat tıpkı şeyi B-SUV alanında söylemek pek de mümkün değil. Yani en azından satış sayıları bizlere bunu söylüyor. Markanın B-SUV sınıfında yarışan tek modeli olan Renault Captur, güçlü rakipleri karşısında tabir yerindeyse nal topluyor. Kelam konusu aracın giriş fiyatı geçtiğimiz ay ülkemizde tam 701.000 TL idi. Fakat gelen artırım, modelin az sayıdaki takipçilerini de hayal kırıklığına uğrattı.

Renault Captur fiyatına artırım: Bu türlü ölmeyiz füze atın

Renault Captur şimdiki fiyatı ise böylece bir kere daha değişmiş oldu. Modelin baz versiyonu tam 10.900 TL zamlanarak 711.900 TL düzeyindeki yeni fiyatıyla bizleri tanıştırdı.

Keşke bu türlü bir güncelleme gelmeseydi de biz bu durumu ballandıra ballandıra anlatsaydık. Renault Captur modelinin rakipleri karşısında önemli bir fiyat avantajı olduğunu söz etseydik. Lakin o denli görünüyor ki Renault yetkilileri bu artırımı yapmak zorunda kalmış ve tüketiciye yansıtmış. Pekala, biz modelin giriş segmentinde neler sunduğundan bahsedelim biraz da.

Renault Captur giriş paketinin ismi Touch ve bu donanımda karşımıza 1.3 litrelik akaryakıtlı bir motorla birlikte geliyor. 140 beygir güç üreten bu makineye tam otomatik şanzımanın eşlik ediyor olması da kusursuz bir ayrıntı açıkçası.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!