Teknoloji

Xiaomi’nin yeni 2’si 1 ortada robot vakumu temizlikte çığır açacak!

Bugün 12T akıllı telefon serisini piyasaya sürmenin yanı sıra Xiaomi, Nisan ayında Çin’de piyasaya sürülen Robot Vacuum X10+‘ın artık Avrupa’ya geldiğini de duyurdu. Bu kapsamda yeni eserlerini tanıtan şirket vakumu ile de paklık dalına damga vuracak.

Xiaomi’nin yeni 2’si 1 ortada robot vakumu temizlikte çığır açacak!

Bu, şirketin bugüne kadarki en çok taraflı robot süpürgesi: Yalnızca 4,000Pa emiş ve basınçlı çift döner pedler ile paspas ile süpürmekle kalmaz, tıpkı vakitte baz istasyonu ile çöpünü otomatik olarak boşaltabilir, su tankını tekrar doldurabilir, paspaslarını kendisi yıkayabilir! Tüm söylenenlere bakılırsa, robot süpürgesinin kendisi çok az bakım gerektirecek.

Bu, Xiaomi’nin hem paspas temizleme hem de paspas kurutma özelliklerine sahip bir robot elektrikli süpürgeyi piyasaya birinci çıkışı değil; bunu neredeyse bir yıl evvel Çin pazarı için yaptı. Öbür modellerde, dürüst olmak gerekirse, dünyanın en keyifli işi olmayan paspası kendiniz çıkarmanız ve yıkamanız gerekecek. Temel olarak, aşınma ve yıpranma nedeniyle değiştirmeniz gerekene kadar paspaslara asla dokunmanız gerekmeyecek. Ek olarak, X10+ ultrasonik sensörlerini kullanarak halıları algılayabilir ve bu noktada paspaslarını otomatik olarak kaldırabilecek.

Öncekiler üzere, X10+ da iç yer haritalama ve navigasyon için LDS (lazer uzaklık sensörü) kullanacak. Ayrıyeten Xiaomi’nin kendi “S-Cross AI” sistemiyle (makinenin çift sınırlı lazeri ve RGB kamerasıyla birleştirilmiş kimi yazılım hileleri) donatılmış. Diyelim ki oturma odanızda bir tartı var – X10+ her ihtimale karşı ondan 2 cm ila 4 cm arayı koruyacak. .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!