Teknoloji

XRP bir ayda neredeyse %60 pompaladı! Devam edecek mi?

Devam eden kripto piyasası oynaklığının ortasında, tokenin ana şirketi Ripple, Menkul Değerler Borsası Kurulu ( SEC ) ile yasal bir gayrete girmeye devam ederken, XRP değerli yararlar kaydederek ihtimallere meydan okuyor üzere görünüyor.

XRP bir ayda neredeyse %60 pompaladı! Devam edecek mi?

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, 8 Eylül’de 0,33 dolardan süreç gördükten sonra token, basın vaktinde 0,52 dolar pahasında bir ayda %57,75 arttı.

XRP bir aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP’nin rallisi, birden fazla altcoinin hala paha düşüşü yaşadığını göz önünde bulundurarak göze çarpıyor. Birçok varlık kırmızı bölgede süreç görse de, XRP’nin olumlu kazanımları kısmen SEC ile Ripple davasındaki son gelişmelere bağlanabilir.

Olası Ripple’ın SEC karşısında kazanması

SEC, XRP’yi bir menkul değer olarak hür bıraktığı için Ripple’a dava açıyor, lakin ajansın savunması, XRP’lerin fiyatındaki değişen dinamiklere dönüşerek bocalıyor üzere görünüyor. Son vakitlerde yargıç, düzenleyicinin eski Kısım Yöneticisi William Hinman ile ilgili evrakları saklama teşebbüsünü reddetti.

Tartışmalı evraklar, Hinman’ın Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’un ( ETH ) menkul değer olmadığını söylediği bir tepede yaptığı konuşmayla ilgili.

Bu nedenle, son gelişmeler Ripple için mümkün bir galibiyete işaret ediyor ve mahkeme lideri davayı reddedebilir. Dava Ripple lehine karar verilirse, XRP için kıymetli bir yarar olacaktır.

Diğer XRP yükseliş duyguları

XRP’nin müspet getirileri, varlığın etrafındaki başka metriklere de yansıdı. Bilhassa Finbold, 30 Eylül’de XRP’nin üç aylık toplumsal aktifliğinin 9.424 toplumsal katkıda bulunandan 1,95 milyar toplumsal etkileşim kaydettiğini bildirdi.

SEC olayının sonucundan bağımsız olarak, XRP muhtemelen Ripple’ın hudut ötesi ödemeleri güçlendirmek için devam eden ağ benimsemesinden faydalanacaktır. Zati XRP, bankalar tarafından süreçleri %2 oranında güçlendirmek için seçildi.

Aynı vakitte, Ripple Labs hizmetlerini agresif bir biçimde genişletiyor ve bu, şirketin en yeterli Fintech 250’de bir sıralama elde etmesini sağlayan bir faktör.

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, XRP’nin 31 Ekim 2022’ye kadar ortalama 0,4166 $ fiyatla süreç göreceğini öngördüğü için belirsizlik hala gelecekte devam ediyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!