Teknoloji

XRP boğaları, Coinbase’in listeden çıkarılmasından etkilenmedi!

XRP, 29 Kasım’da ortaya çıkan, kripto borsası Coinbase’in piyasa pahasına nazaran yedinci sıradaki dijital varlık için cüzdan takviye hizmetlerini sonlandıracağına dair haberlere karşın hala yükseliş hissini koruyor.

XRP boğaları, Coinbase’in listeden çıkarılmasından etkilenmedi!

Mevcut durumda XRP, son 24 saatte %2’nin üzerinde karla 0,40 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten haftalık grafik, Ripple’ın mahallî tokeninin neredeyse %7 arttığını gösteriyor.

Ralli, yatırımcıların kar elde ettiği görüldükçe XRP’nin kıymetli satış baskısı yaşadığı kısa bir süreyi takip etti. Trend, XRP’nin bir gün içinde 800 milyon doların üzerinde sermaye kaybettiğini gördü.

XRP yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Coinbase cüzdanı XRP takviyesini geri çekiyor

Son haftalarda XRP, genel kripto piyasası fiyat hareketine meydan okuyan yeşil bölgede süreç gördü ve üç hafta üst üste yeşil bir muma yol açtı. Bununla birlikte, Coinbase tarafından listeden çıkarılması, muhtemelen mümkün bir düzeltme için bir katalizördü.

XRP bir aylık mum grafiği. Kaynak: TradingView

Coinbase Wallet, düşük kullanım münasebeti ile 5 Aralık’tan itibaren geçerli olmak üzere artık XRP, Bitcoin Cash ( BCH ), Ethereum Classic ( ETC ) ve Stellar’ı ( XLM ) desteklemeyeceğini duyurdu.

Bununla birlikte, XRP’nin ivmesinin, Menkul Değerler Borsası Komitesi ( SEC ) tarafından devam eden davadan Ripple Labs’ın küçük çıkarlarının bir sonucu olduğu varsayılabilir. Bu doğrultuda hukuk uzmanları, davanın XRP rallisi için bir yükseliş katalizörü olan Ripple lehine sonuçlanabileceğini kestirim ediyor.

Örneğin, XRP, mahkeme liderinin Hinman dokümanlarının teslimine ve dostça brifing belgelerinin onaylanmasına karar vermesinin akabinde ralli yaptı.

XRP fiyat analizi

Ayrıca, son XRP fiyat hareketine dayanarak topluluk, 1 $ ‘a gerçek bir gidişata yol açabilecek 0,5 $ düzeyine ulaşmaya odaklandı. Bu durumda, bir Finbold raporu , XRP’nin 0,40 doların üzerine çıkması gerektiğini belirtti; daha sonra yaklaşık 0,45 $’a gerçek bir hareketi hedefleyebilir.

Aynı vakitte, 30 Kasım’da kripto ticaret uzmanı Michael van de Poppe bir tweet’te XRP’nin 0,49 dolar düzeyini hedefleyebileceğine inanıyor.

XRP fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking