Teknoloji

Yeni BMW M2 Yesyeni Özellikleriyle Tanıtıldı

Satın alabileceğiniz C segment en küçük yeni M modeli olan 2023 M2, satıştaki en düzgün performans arabalarından biri olacak üzere görünüyor. Bu yeni M2, klasik manada BMW’nin yeni tasarım lisanında olup katiyen dikkatleri üzerine çekiyor.

Uzun düz kaputu, dik eğimli ön camı ve eğimli tavan çizgisi ile standart M240i Coupe’ye benziyor. Lakin M2’nin karbon fiber kapakları onu başkasından farklı kılıyor.

Yanda, daha kalın yan etekler ve ekstra aerodinamik dokunuşlara sahip bir çift M kapı aynası bulunmakta olan M2’nin ön kısmında özel alaşım jantları da mevcut.

M3 ve M4’ün kaputunun altındakiyle tıpkı motoru paylaşan yeni BMW M2, üç litrelik çift turboşarjlı altı silindirli motoru da dahil olmak üzere birçok kesimi öbür modeller ile benzeridir. Lakin, M2’nin 550 Nm tork üretmesi onu daha etkileyici bir model olarak göstermektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!