Teknoloji

Yeni OneDrive Personal Vault Özelliği İle Geldi

Microsoft, Personal Vault (Kişisel Kasa) üzere kimi yeni özellikler sunan yeni OneDrive hakkında duyuru yaptı. Depolama planları tarafında da değerli güncellemeler kullancıları bekliyor. Örneğin, aylık 9 TL olan temel plan artık 50 GB değil 100 GB verecek. Ek olarak, bundan bu türlü Office 365 depolama alanınızı da artırabiliyorsunuz.

Office 365 aboneleri 1 TB OneDrive depolamasına sahip olacak. Ayda 9 TL ödeyerek bunu 200 GB daha artırmak da mümkün. Hatta daha fazlasını ödeyerek 2 TB depolamaya bile sahip olunabilecek. Bu alandan üste çıkmak içinse bir seçenek yok.

Yeni OneDrive Personal Vault isimli güvenlik özelliği ise erişim için güçlü doğrulama gerektiren korumalı bir alan olarak nitelendiriliyor. Bu alan yalnızca şifre korumalı bir klasör olmakla kalmıyor; iki evreli doğrulama, Microsoft Authenticator yahut biyometrik kullanımı da tercih edilebiliyor. Burada depolanan tüm içerikler bulutta şifreleniyor ve sabit diskinize eş zamanlama yaparsanız da BitLocker ile şifreleniyor. Microsoft daha fazla muhafaza için akıllı telefonunuzda da şifrelemeyi faal etmenizi öneriyor. Bu

İlk olarak Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada için sunulacak olan Personal Vault bu yılın sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulmuş olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!