Teknoloji

Yeni Porsche 911 Dakar: En üst seviye arazi canavarı olabilir!

Dünya çapında yalnızca 2500 adetle hudutlu olan 911 Dakar, Porsche’nin ikonik ve kalıcı modelinin “sınırsız olasılıklarını göstermek” ve birebir vakitte markanın 1984 Paris-Dakar Rallisi’ndeki galibiyetine bir övgü olarak tasarlandı.

Bu maksatla, 911 Dakar, dört tekerlekten çekişli 911’in doğuşuna damgasını vuran tarihi arabası taklit eden bir Rallye Tasarım Paketi ile sunulacak.

911 Dakar’daki en bariz modifikasyon, spor süspansiyonlu standart bir 911 Carrera’dan yaklaşık 50 mm daha yüksek olan yerden yükseklik artışı.

Gerçekten maceraperestlere hitap eden Porsche, Dakar’a güçlendirilmiş yan duvarlarla birlikte 9 mm derinliğinde kalın bir sırt desenine sahip arazi lastikleri de bulunuyor. Porsche, yeni lastikleri takmak için jant yuvalarını ve eşikleri genişletmek zorunda kalırken birebir vakitte baştan sona paslanmaz çelik kollayıcı elemanlar uyguladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking