Teknoloji

Yerli araba Togg’un birinci tecrübe merkezi İstanbul’da açıldı!

29 Ekim Cumartesi günü Cumhurbaşkanı’nın iştirakiyle Gemlik’teki fabrikada düzenlenen merasimle Togg, seri üretim bandından indirildi. Bunun akabinde Togg ile ilgili heyecanlandıran gelişmeler meydana geliyor. Alınan son haberlere nazaran 7 bölgede kurulacak olan 20 Togg tecrübe merkezinin birincisi İstanbul’da açıldı.

Zorlu Center’da açıldı

Geçtiğimiz hafta yerli araba Togg’un Gemlik fabrikasının açılmasından sonra birçok gelişme meydana geldi. Bunlardan biri de birinci tecrübe merkezinin açılması oldu. Birinci tecrübe merkezi ise İstanbul Şiddetli Center’da açıldı. Bu sayede beşerler, Togg’un C-SUV modelini yakından görme talihine sahip olacak.

Aracın en merak edilen kısımlarından biri olan dijital ekranların yer aldığı kokpit kısmını da inceleyecekler. Şiddetli Center’da açılan tecrübe merkezinden sonra Adana, Ankara, Gemlik ve İzmir’de de tecrübe merkezi açılacağı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!