Teknoloji

Yok bu türlü indirim! Peugeot 208 fiyatı tabanı gördü!

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki sıfır araba fiyatları bir epey yüksek. Bilhassa orta gelir kümesinde yer alan vatandaşların arabaya erişin gücü gün geçtikçe düşüyor. Bu durumun farkında olan hükümet kanadı ise gerekli adımları attı ve ÖTV matrah düzenlemesi Resmi Gazete’de yayınlandı.

Buna nazaran fiyatı 550.000 TL’nin altında olan sıfır araçların fiyatlarında epeyce önemli indirimler meydana geldi. İşte bu otomobillerden birisi de Peugeot 208. B sınıfı bir hatchback modeli olan 208, fiyat manasında uzun vakittir bu türlü bir seviyeyi görmemişti.

Yok bu türlü indirim! Peugeot 208 fiyatı tabanı gördü!

Markanın tasarım devriminin değerli halkalarından olan 208; yüksek fiyatları sebebiyle son periyotlarda beklenen ilgiyi görememişti.

Ancak gelen ÖTV düzenlemesi tüketiciler üzere 208 modeli için de bir fırsat niteliğinde. Bu devirde satışların artması şirket için epey kıymetli. Peugeot 208 satın almak isteyen şahıslar için de bulunmaz bir fırsat olan bu periyot, talebin doruk yapacağı bir süreç olabilir. Hasebiyle şayet araba satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda yarar olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al