Teknoloji

YouTube artırım oranını abarttı! Yüzde 100’den fazla artırım geldi

YouTube, uzun bir müddettir YouTube Premium isimli bir abonelik sistemi sunuyor. Bugüne dek hayli uygun fiyatlara sahip olan hizmetin Türkiye fiyatları, ne yazık ki yapılan güncelleme ile birlikte büyük oranlarda zamlandı.

Yapılan açıklama “YouTube Premium ile sevdiğiniz görüntüleri, içerik üreticileri ve müzisyenleri daha rahat takip edebilmeniz için kesintisiz YouTube keyfi sunuyoruz. Size eksiksiz hizmet ve özellikler sunmaya devam edebilmek için…” biçiminde başlıyor ve yeni artırımlı fiyatlara kullanıcılara bildiriliyor.

YouTube Premium kişisel aboneliğin 16,99 TL olan fiyatı 29,99 TL’ye yükseltildi. Asıl büyük artış ise aile üyeliklerinde yaşandı. Daha evvel 25,99 TL olan aile üyeliği fiyatı, yeni artırımla birlikte 59,99 TL oldu.

On olarak, öğrenci üyeliğinin fiyatı da 9,99 TL’den 19,49 TL’ye yükseltildi. Artırımlı fiyatların, 21 Kasım 2022 tarihi prestiji ile yürürlülüğe gireceği açıklandı.

YouTube Premium ne işe yarıyor?

YouTube Premium, Google’ın sunduğu ve içerisinde reklamsız YouTube tecrübesi ve sınırsız YouTube Müzik aboneliğini barındıran fiyatlı abonelik seçeneği. YouTube Premium’a abone olanlar hem YouTube görüntüleri sırasında reklam görmüyor, hem de YouTube Müzik’i kullanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi