Telefon

YouTube Premium üyeliklerine artırım geldi! İşte yeni fiyatlar

YouTube, bugün Premium abonelerine gönderdiği bir e-posta ile artırım yaptığını duyurdu. Görüntü akış devi, birinci olarak 2018 yılında Premium sistemini duyurarak fiyatlı abonelik getirdiğini açıklamıştı. YouTube Premium, klasik kullanımdan farklı olarak başta reklamsız kullanım dahil birçok ayrıcalık sunuyor. Pekala, YouTube Premium abonelik fiyatları ne kadar oldu? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

YouTube Premium abonelik fiyatları ne kadar oldu?

YouTube Premium, aylık 9,99 TL olan öğrenci abonelik fiyatını 19,99 liraya çıkararak %100 artırım yaptı. 16,99 TL olan Ferdî Premium abonelik fiyatını 29,99 liraya artırarak %76 artırım yaptı. Son olarak da 25,99 TL olan Aile Premium planını ise %130 artırarak 59,99 liraya yükseltti.

Teknoloji devi, abonelerine gönderdiği e-postada yeni fiyatların 21 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olacağını belirtti. Firma, geçtiğimiz günlerde 4K görüntü takviyesi özelliğini Premium aboneleri üzerinde test etmeye başlamıştı. Lakin daha evvel herkeste kullanılan bu özelliğin Premium’a geçecek olması birçok YouTube kullanıcısını rahatsız etmişti. Şirket bu yüzden tekrardan 4K özelliğini tüm kullanıcılar için etkin etme kararı aldı.

Zam gelme nedeninin de 4K dayanağı nedeniyle olduğunu iddia ediliyor. Zira firma, Premium özelliği çıktığından beri birinci sefer fiyatlarında güncelleme yaptı.

Siz okuyucularımız bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce YouTube Premium fiyatları nasıl ve özellikleri bu fiyatları hak ediyor mu? Niyetlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!