Teknoloji

YouTube yenilik üstüne yenilik sunuyor!

YouTube, kanal tanıtıcıları özelliğini resmi olarak duyurdu. Kelam konusu özellik hem kullanıcılara hem de kanal oluşturuculara daha kolay bağlanabilmeleri için imkan sağlayacak. Özellik, Instagram’ın tutamaçlarına benzeyecek ve her profile eşsiz bir formda atanacak. Özelliğin kullanıma sunulması etaplı olacak, bu nedenle herkesin kendi usulünü seçme talihi bulması biraz vakit alabilir.

YouTube yenilik üstüne yenilik sunuyor!

YouTube daha evvel eşsiz kanal URL’leri sunmuştu anca şimdiki özellik tecrübesi çok daha kolay hale getirecek. Yeni tutamaçlar yorumlarda, görüntülerde birini etiketlemeyi kolaylaştıracak ve tanıtıcı YouTube şortlarında da görünecek. Bir tanıtıcıya sahip olmanın bir öteki ek faydası da topluluk tarafından tanınmak olacak. Kanal isimlerinin bilakis, tutamaçlar eşsiz bir tecrübe sunacak.

Her içerik oluşturucu, vaktin geldiğine dair bir e-posta aldıktan sonra kendilerine ilişkin bir “@kullanıcı” seçme talihine sahip olacak. 14 Kasım’dan sonra, bir tanıtıcı seçmemiş olanlara, kanalın ismine nazaran otomatik olarak oluşturulmuş bir tanıtıcı atanacak. Tabi bu akabinde daha sonra değiştirilebilecek. YouTube artık tüm kanalların bir URL seçmesine müsaade veriyor ve eşsiz bir URL atamak için en az 100 aboneye sahip olma gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Görüntü akışı platformu son periyotlarda üst üste yeni özellikler sunmaya başladı. Bu kapsamda kullanıcı tecrübesini üst seviyeye taşımaya çalışan platform daha faza güncelleme sunacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!