YouTube

2023 Honda Accord tanıtıldı: Dikkat cazip keskin hatlar!

Tamamen tekrar tasarlanan 2023 11. jenerasyon Accord sedan, şık ve yeni dizaynıyla sınıfındaki öbür modellerden daha keskin, daha çağdaş ve daha orantılı görünüyor. Selefinden yaklaşık 9 cm daha uzun ve 4,5 cm daha geniş, lakin birebir dingil uzaklığı ve yüksekliğe sahip olan 2023 Accord’un üçgen örgü dizaynlı yeni altıgen ızgara ve ön taraftaki tekrar şekillendirilmiş LED farları hayli dikkat cazibeli.

17 ve 19 inçlik jantların mevcut olduğu yanlarda, profil benzeridir ve geriye kadar uzanan bir karakter çizgisini korur. Yeni stop lambaları Alman sedanlarını andırırken, egzoz uçları daha pak bir görünüm için makul gizlenmiş.

2023 Accord’un içi büsbütün yenidir ve havalandırma deliklerini tesirli bir halde gizleyen yatay ağ eki dahil olmak üzere Honda’nın en son modellerine (Civic, HR-V, CR-V, Pilot) benzeri. Araç, sınıfının başkanı iç hacmi (açılır tavan olmadan 2.911 litre) ve art koltuk diz aralığı (1.037 mm) ile geliyor. 473 litrelik bagajı da hayli geniş.

Honda Accord’un yeni ön koltukları, standart olarak şoför için 8 istikametli güç ayarlarıyla karışımın bir kesimi. Yapılandırılabilir 10,2 inç dijital gösterge paneli, donanım düzeyine bağlı olarak 7 yahut 12,3 inç ölçülerinde yeni bir orta dokunmatik ekranla eşleştirilmiş ve kolaylaştırılmış bir menü yapısı ile kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking