Teknoloji

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini!

2022 sona ererken, göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), geçen yılın en yüksek düzeylerini yakalayamadığı için yılı kapatıyor üzere görünüyor. Hakikaten de dijital varlık, genel piyasa gerilemesi tarafından baskı altına alındı.

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini!

Aynı vakitte, yıl sona ererken, evvelki Noel günü performanslarının gözden geçirilmesi Shiba Inu’nun 2023’te nasıl ticaret yapması beklendiğine dair bir fikir verebileceğinden, SHIB’in Noel gününde muhtemelen nasıl performans göstereceğini incelemek çok değerlidir.

Bu doğrultuda, Finbold’un edindiği tarihi bilgilere nazaran, son iki Noel’de Shiba Inu, yıldan yıla (YoY) istikrarlı bir büyüme kaydetti. Bununla birlikte, çeşitli teknik tahlil (TA) göstergelerini hesaba katarak, CoinCodex.com varsayımına nazaran, SHIB’nin 2022 Noel kestirimi düşüş eğilimini sürdürüyor ve varlığın 25 Aralık’ta 0,0000090 $’dan süreç görmesi beklenen. Mevcut durumda, SHIB 0,0000093 dolardan süreç görüyor.

SHIB fiyat kestirimi. Kaynak: CoinCodex

SHIB’nin 2022 ayı Noel’i

Özellikle 25 Aralık 2021’de SHIB, 2020’deki 0,000000000133 $ kıymetinden yıldan yıla yaklaşık %100 artış kaydederek 0,000036 $’dan süreç gördü.

SHIB tüm vakitlerin fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu yılki Noel’e girerken, piyasa durumunun 2021’e kıyasla düşüş eğilimini sürdürdüğünü belirtmekte yarar var. Geçen yıl, genel kripto dalı bir boğa koşusu içindeydi ve SHIB ana kazananlardan biri olarak ortaya çıkarak tarihi yükseklere tırmanıyordu.

Ayrıca token, bir dizi yüksek profilli olayla süratle yükselen bir enflasyon ortamında faaliyet gösteriyor. Örneğin varlık, Terra ( LUNA ) ekosistem çökmesinden ve FTX kripto borsasının çökmesinden darbe aldı.

Piyasa şartları ortasında, SHIB şimdi son zamanlardaki küçük kazanımlardan yararlanmadı. Göğüs coin, Elon Musk Twitter’ı satın aldıktan sonra biraz rahatladı. Satın almayla birlikte, bir SHIB destekçisi olan Musk’ın token’ı toplumsal medya platformuna dahil edebileceği istikametinde spekülasyonlar yapıldı.

Yükselen SHIB topluluğu

Tahminin tersine, CoinMarketCap’teki SHIB topluluğu, 2022’nin sonuna gerçek varlık beklentileri konusunda yükselişini sürdürüyor. Fiyat kestirimi özelliğinden yararlanan topluluk, SHIB’nin 31 Aralık’a kadar 0,000011$’dan süreç göreceğini ve varlığın yaklaşık %19’luk yararlarını temsil edeceğini öngörüyor. yayınlanma sırasındaki fiyat.

31 Aralık 2022 için SHIB fiyat varsayımları. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB kasvetli bir Noel periyoduna girerken, varlık potansiyel olarak muhtemel bir ralli için tetikleyiciler için ağ faaliyetlerine bakacaktır. Bu satırda varlık, ödemeler üzere ögelerde benimsemeyi kaydediyor.

Ayrıca SHIB, 2022’de 100.000’den fazla adres ekleyerek 1.249.790 pahasında olan sahiplerde bir artışa şahit oluyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!