Teknoloji

DWF Labs, problemli protokollere yardımcı olmak için 15 milyon dolar ayırdı!

FTX kripto borsasının başarısızlığından kaynaklanan kripto para piyasasında son vakitlerde yaşanan kaosun bir sonucu olarak, birkaç proje değerli bir darbe aldı.

Buna karşılık olarak, kripto para projelerine likidite sunan bir piyasa yapan olan DWF Labs ve Binance Labs fonları, çaba eden teşebbüslere yardımcı oluyor.

DWF Labs, sıkıntılı protokollere yardımcı olmak için 15 milyon dolar ayırdı!

Finbold’un Etherscan dataları aracılığıyla edindiği bilgilere nazaran, DWF Labs, Binance Labs liderliğindeki Web3 Industry Recovery Initiative (IRI) kapsamında problemli protokollere yardımcı olmak için başlangıç ​​olarak 15 milyon dolar sağladı. 29 Kasım’da DWF Labs şu yorumu yaptı:

“Web3 sanayisinin toparlanmasını destekleme taahhüdümüz doğrultusunda DWF Labs, Binance Labs’in Web3 Industry Recovery Initiative aracılığıyla düşünceli protokolleri desteklemek için birinci 15 milyon doları ayırdı.”

Piyasa yapan ekledi:

“Bu kuvvetli vakitte inşaatçıları desteklemenin çok değerli olduğuna inanıyoruz ve buna en çok muhtaçlık duyan en umut verici ve en kaliteli şirketlere mali dayanak sağlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz.”

DWF, kripto alanındaki boşluğu dolduruyor

IRI, Web3’ün geleceğini desteklemek isteyen kuruluşlar için yeni bir ortak yatırım fırsatıdır. Bilhassa DWF Labs, Alameda ve FTX’lerin çöküşünün tesirlerini hisseden sıkıntılı protokolleri desteklemek için kripto para ünitesi alanında geride kalan boşluğu doldurmaya yardımcı olmak istiyor.

15 milyon doların yanı sıra, 17 Kasım’da DWF Labs , The Open Network ( TON ) vakfı ile iş birliğini duyurdu . DWF Labs’ın, piyasa yapıcının yeni ve yaklaşmakta olan Web3 geliştirmelerini teşvik etme gayretlerinin bir modülü olan TON projesine yönelik 10 milyon dolarlık bir yatırım taahhüt etmesiyle, bu hareketin TON’un merkezi olmayan ekosisteminin genişlemesinin hızlanmasına katkıda bulunması bekleniyor.

DWF Labs, yapılacak para infüzyonuna ek olarak, bir pazarın inşası, borsalarda kotasyon ve token üretimi dahil olmak üzere öteki kritik büyüme alanlarında stratejik yardım sağlayacaktır.

DWF Labs ve TON ortasındaki iştirak, Web3 teşebbüslerinin klasik finansal piyasalar ve kripto para dünyası da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yatırım etraflarında popülerlik kazanmasıyla birlikte uygun bir vakitte ortaya çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al