YouTube

PlayStation Plus, 1099 TL’lik oyunları fiyatsız veriyor!

Sony’nin abonelik tabanlı oyun servisi PlayStation Plus, Aralık ayında kataloğuna ekleyeceği oyunları açıkladı. Çevrimiçi çok oyunculu modlara ve özel içeriklere erişme imkanı tanıyan PlayStation abonelik hizmeti, Mass Effect Legendary Edition üzere ilgi cazip üretimlere yer veriyor.

PS Plus Aralık 2022 oyunları

PlayStation Plus abonelerine Aralık ayında sunulacak fiyatsız oyunlar; Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve yakın vakitte çıkış yapacak Divine Knockout: Founder’s Edition oldu. Sırf birinci iki oyunun ise 1099 TL kıymetinde olduğunu belirtelim.

PlayStation’un blog yazısında yer alan bilgilere nazaran PlayStation Plus Essential, Extra ve Deluxe aboneleri, kelam konusu üç oyunu 6 Aralık Salı gününden, 2 Ocak Pazartesi gününe kadar fiyatsız biçimde kütüphanelerine ekleyebilecek.

  • Mass Effect Legendary Edition

2021’de çıkış yapan Mass Effect Legendary Edition, BioWare tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından yayınlandı. Mass Effect üçlemesinde yer alan oyun, PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcıları için fiyatsız oluyor.

  • Biomutant

Experiment 101 tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma çeşidindeki Biomutant, THQ Nordic tarafından yayınlandı. Oyun, kıyamet sonrasındaki bir Kung-Fu’yu bahis alıyor. Açık dünyaya sahip olan üretim, PS5 ve PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcılarına fiyatsız olarak sunulacak.

  • Divine Knockout: Founder’s Edition

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan Divine Knockout, Red Beard Games tarafından geliştirildi. Oyuncunun ilah olarak dövüştüğü üretim, PS4 ve PS5 platformuna sahip PlayStation Plus aboneleri, fiyatsız olarak oynayabilecekler.

PlayStation Plus abonelik planları

Deluxe Extra Essential
1 aylık abonelik 70,00 TL 60,00 TL 40,00 TL
3 aylık abonelik 190,00 TL 165,00 TL 100,00 TL
12 aylık abonelik 460,00 TL 400,00 TL 240,00 TL
Öne çıkan ayrıcalıkları Klasikler kataloğu,
oyun deneme sürümleri
Oyun kataloğu,
Ubisoft+ klasikleri
Aylık oyunlar,
çevrimiçi çok oyunculu,
özel indirimler

Peki sizler PlayStation abonelerine Aralık ayında sunulacak fiyatsız oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al