Teknoloji

YouTube Music’in 2022 Özeti yayınlandı!

Bu, Alphabet’in müzik hizmetinin şahsileştirilmiş bir retrospektifini sunduğu ikinci yıl ve bu sefer özetlerinizi hem YouTube Music’te hem de ana YouTube uygulamasında bulabilirsiniz.

Geçen yıl olduğu üzere 2022 Recap, en çok dinlenen sanatçılarınızı, müziklerinizi, müzik görüntülerinizi ve çalma listelerinizi gösteriyor. Ek olarak, bu yılki sürüme birkaç yeni istatistik de eklenmiş. Bunlar ortasında En Tanınan Trendler (diğerlerinden evvel dinlediğiniz sanatkarları öne çıkaran), Kimlik (müzik seçimlerinize nazaran size bir “müzik kişiliği” atama) ve Bulması Sıkıntı İçerik (remiksler ve canlı performanslar üzere YouTube’a özel yayınlar) yer alıyor.

YouTube Music’in 2022 Özeti yayınlandı!

Diğer şirketlerin yıllık özetleri üzere YouTube Music de paylaşabileceğiniz kartlar formunda hazırlanmış kıssa usulü bir format kullanıyor. Her kıssanın altındaki oka dokunarak şahsileştirilmiş özetinizi paylaşabiliyorsunuz. YouTube Music uygulamasına özel olarak, her dönemden en çok dinlenen müziklerinizi gösteren paylaşılabilir kartlar da bulacaksınız. Ayrıyeten, daha fazla ferdileştirme isterseniz, ilgili dönemlere ilişkin Google Fotoğraflar’dan oluşan bir slayt gösterisi ekleyebilirsiniz.

Apple ve YouTube’un yıllık müzik özetleri özelliği artık geldiğinden, Spotify Wrapped da muhtemelen pek uzakta değil. Spotify’ın özetleri ekseriyetle aralık ayı başlarında gelir lakin başkalarına yetişmek için tahminen onu da daha erken görebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al