Teknoloji

3 vilayet ve 1 ilçede sarsıntı nedeniyle okullar tatil edildi

Düzce Valisi Cevdet Atay twitter’dan paylaştığı iletide şu bilgileri verdi: “İlimizde meydana gelen 5.9 şiddetindeki zelzelenin akabinde Valiliğimize, AFAD ve 112 gruplarına şu ana kadar ulaşan can kaybı bilgisi bulunmamaktadır. Takımlarımızın saha taraması devam etmektedir. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Pahalı hemşerilerimiz, Vilayetimizde yaşanan sarsıntı nedeniyle, önlem emelli ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün eğitim – öğretime orta verilmiştir. Hepimize çok geçmiş olsun”

Sakarya

Sakarya Valisi Çetin Okay Kaldıran ise yaptığı açıklamada “Değerli Hemşerilerimiz, Düzce’de meydana gelen ve Vilayetimizde de hissedilen sarsıntı nedeniyle, önlem gayeli ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında eğitim -öğretime 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün orta verilmiştir. Tüm hemşehrilerime geçmiş olsun” dedi.

Bolu

Bolu Valiliği’nden yapılan açıklamada “Düzce Gölyaka merkezli ve Vilayetimizde de hissedilen zelzele nedeniyle, önlem hedefli ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir (1) gün eğitim-öğretime orta verilmiştir” denildi.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde bugünkü vize imtihanları ertelendi

BAİBÜ Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Bolu’da da hissedilen Düzce Gölyaka merkezli zelzele nedeniyle bugün yapılacak imtihanların ertelendiği, derslerin yapılmayacağı bilgisi paylaşıldı.

Diğer günlerde düzenlenecek imtihanlar ve derslerde bir değişikliğin olmadığı, ertelenen imtihanların daha sonra belirlenecek tarihte yapılacağı tabir edildi.

Ereğli’de eğitime orta verildi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde merkez üssü Düzce Gölyaka olan 5,9 büyüklüğündeki zelzele nedeniyle eğitim öğretime bir gün orta verildi.

Ereğli Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Merkez üssü Düzce İli Gölyaka ilçesi olan 5.9 büyüklüğündeki zelzele nedeniyle, önlem maksatlı ilçemiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 23 Kasım 2022 tarihinde bir gün eğitim – öğretime orta verilmiştir” bilgisi paylaşıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al