Teknoloji

30 Yıllık Microsoft hizmeti büyük değişim geçirecek! [Microsoft’tan revizyon]

Microsoft, efsaneleşmiş Office uygulamalarının birinci sürümünü yayınlayalı 30 yıldan fazla oldu. Kullanıcıların sayısız deneme, kitap, elektronik tablo ve sunum oluşturmasına yardımcı olan bu üretkenlik programları, tartışmasız şirketin Windows dışında en çok tanınan ticari yazılım markalarından birisi. Microsoft, Office’i tekrar markalaştırma projesiyle uygulamalarını daha da ileriye götürecek.

Office, 30 yılın akabinde değişime uğrayacak

Kasım ayından itibaren Office.com, yeni bir simge, yeni bir görünüm ve yeni özelliklerle birlikte microsoft365.com’a dönüşecek. Office taşınabilir uygulaması ve Windows’taki Office uygulaması, Ocak 2023’ten itibaren birebir formda revizyona uğrayıp, Office uygulamalarını iş, okul yahut şahsî kullanım için kullanan herkes için yenilenme süreci başlayacak.

Microsoft, Microsoft 365 markasına geçişin mevcut hesapları, profilleri, abonelikleri yahut belgeleri etkilemeyeceğini açıkladı. Değişiklikler otomatik olarak gerçekleşecek.

Microsoft, “Ayrıca, Office 2021 ve Office LTSC planları aracılığıyla tüketicilere ve işletmelere bu uygulamaların tek seferlik satın alımlarını sunmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Microsoft 365 uygulamasına yönelik yeni özellikler ortasında özel etiketler kullanarak içeriği gruplamanın ve düzenlemenin yeni bir yolu, kiminle ve ne üzerinde çalıştığınızla ilgili bilgilerle doldurulmuş bir içerik akışı ve yeni içerik oluşturma şablonları yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi