Teknoloji

31 Aralık 2022 için Chiliz (CHZ) fiyat tahmini!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

31 Aralık 2022 için Chiliz (CHZ) fiyat tahmini!

Chiliz (CHZ ), taraftarların 2022 FIFA Dünya Kupası hazırlıklarının neden olduğu artan taraftar token talebinin direkt bir sonucu olarak popülaritesinde bir artış gördü.

Özellikle, CoinMarketCap üyeleri tarafından platformun Fiyat Varsayımı özelliğini kullanarak verilen oyların sayısı, 11 Kasım’da alınan bilgilere nazaran, kripto topluluğunun Chiliz’in 31 Aralık 2022’de ortalama 0.2035 $ fiyatla süreç göreceğine olan inancını gösteriyor.

31 Aralık için Toplumsal CHZ fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Spesifik olarak, bu sonuçlar, basın vaktinde platformda verilen 327 oydan kaynaklanmaktadır ve merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının fiyatının mevcut fiyatına kıyasla 0.02154 $ yahut -%9.57 oranında düşüşünü temsil etmektedir.

Son dört aydaki evvelki kestirimlere dayanarak, seçmenler CHZ tokeninin medyan fiyatını varsayım etmede %88.7 doğruluk oranına sahipken, 6 ay boyunca toplanan bilgiler %65.14’lük bir tarihi doğruluk gösteriyor.

CHZ varsayımlarının doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

CHZ grafiği ve teknik analiz

Şu anda CHZ son 24 saatte %28,69 artışla 0,2266 dolardan el değiştiriyor. Chiliz’in Mainnet 2.0 lansmanından sonra CHZUSDT’de bir ön pompa görmesi muhtemeldir.

1 günlük CHZ fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu ortada, Chiliz’in piyasa pahası 1,36 milyar dolar, yani son 24 saatte 1,06 milyar dolardan 300 milyon dolar arttı.

Başka yerlerde, CHZ’nin 1 günlük ölçekteki teknik tahlil (TA) göstergeleri olumlu görünüyor. Özet gösterge 14’te bir ‘satın alma’ bölgesi, hareketli ortalamalar 12’de ‘al’ı işaret ediyor. Bu ortada, haftalık osilatörler 8 ile ‘nötr’ pozisyonlarından taviz vermeyi reddetmiyorlar.

CHZ 1 günlük teknik tahlil. Kaynak: TradingView

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/