Teknoloji

FTX Token, 2022’nin sonuna kadar evvelki düzeylerine kavuşabilir mi?

Sorunlu borsanın lokal kripto para ünitesi FTX Token (FTT), çalkantılı bir hafta geçirdi ve bir noktada pahasını %80’in üzerinde kaybetti. Bununla birlikte, varlığın kısa vadeli bir toparlanma belirtileri gösterdiğine nazaran, tokenin 2022’nin sonundan evvel FTX öncesi likidite gerileme düzeylerine geri dönüp dönmeyeceğini göreceğiz.

FTX Token, 2022’nin sonuna kadar evvelki düzeylerine kavuşabilir mi?

Özellikle FTT, 8 Kasım’da birdenbire çökmeden evvel, 4 Kasım’da 25$ civarında süreç görüyordu. Takip eden günlerde, token kayıplarının bir kısmını geri kazanmaya başlamadan evvel 2$’a kadar düştü.

FTT 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Gerçekten de, basın vaktinde token, son 24 saatte yaklaşık %36 artışla 3.47$’dan süreç görüyordu ve günlük grafik 4.11$’lık bir fiyat doruğu gösteriyordu.

FTT bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Tokenin son rallisi, yavaşlayan ABD enflasyon oranının akabinde genel kripto para piyasası yararlarından ilham aldı. Bu doğrultuda, yatırımcılar varlığa daha fazla sermaye pompalamaya devam ederek FTX dramasından etkilenmemiş görünüyorlar. Bilhassa, son 24 saat içinde, token yaklaşık 109 milyon dolarlık sermaye çekti.

FTT teknik analizi

Devam eden FTT kazanımlarına karşın, teknik tahlil kuşkucu olmaya devam ediyor. Bilhassa, teknik özelliklerin bir özeti 15’te ‘sat’ için, hareketli ortalamalar ise günlük göstergelerde 13’te ‘güçlü satış’ yapıyor. Öbür yerlerde, osilatörler nötr ile yedide hizalanıyor.

Devam eden FTT kazanımlarına karşın, teknik tahlil kuşkucu olmaya devam ediyor. Bilhassa, teknik özelliklerin bir özeti 15’te ‘sat’ için, hareketli ortalamalar ise günlük göstergelerde 13’te ‘güçlü satış’ yapıyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!