Teknoloji

31 Ekim için BTC fiyat varsayımları ne gösteriyor?

Yılın en dehşetli tatili süratle yaklaşırken, yılın bu vaktinde yatırım yaparken göz önünde bulundurulması gereken öbür bir faktör daha var: ‘Cadılar Bayramı etkisi’. Bitcoin ( BTC ) ve borsanın çoklukla Ekim ayının sonundan Mayıs ayının sonuna kadar daha âlâ performans gösterdiğine inanan tüccarlar ortasında tanınan bir batıl inanç.

31 Ekim için BTC fiyat iddiaları ne gösteriyor?

İlginç bir biçimde, Finbold tarafından elde edilen tarihi bilgilere nazaran , son üç Cadılar Bayramı BTC fiyatında yıldan yıla (yıllık) bir artış gördü, lakin Bitcoin şu anda 19.000 doların biraz üzerinde süreç görürken, Dijital varlık arka arda dördüncü yıl artabilir, lakin daha ürkütücü şeyler oldu.

Özellikle CoinMarketCap topluluğundan 28.488 iştirakçi, Cadılar Bayramı 2022 için BTC fiyat kestirimini 21.248$ olarak bahse girdi; bu, mevcut fiyatına nazaran kıymetli bir artış, fakat geçen yıla nazaran %65.17’lik bir düşüş. 31 Ekim 2021’de Bitcoin, 13.794 $’lık Cadılar Bayramı 2020 fiyatından %344.39 artışla 1.156 trilyon $’lık piyasa bedeliyle 61.300 $’dan süreç gördü.

31 Ekim 2017’de Bitcoin fiyatına bakıldığında, toplam piyasa kıymeti 107,7 milyar dolar olan 6,468 dolardan süreç görüyordu ve bu yılki varsayımın çok yüksek olmamasına karşın dijital varlığın benimsenmesinde değerli bir büyüme olduğunu gösteriyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!