Teknoloji

900 TL’lik Converse ayakkabıda dönem sonu fırsatı! Fiyatı 100 TL’ye düştü!

Şu sıralar ayakkabı fiyatlarının oldukça absürt düzeylere çıktığını inkar edemeyiz. Bilhassa de yeni dönem olarak nitelendirilen modellerde etiketler 1000 TL ile 2000 TL ortasında şekilleniyor. Farklı bir formda dönem sonu olarak nitelendirilen modellerde ise büyük indirimler kelam konusu. O denli ki bazı markalarda bu indirimler önemli manada absürt boyutlara ulaşabiliyor.

İşin değişik yanı ise kimi markalarda, dönem sonu eserlerle, yeni dönem eserler ortasında pek bir fark bulunmaması. Genele baktığınız vakit hem yeni dönem, hem de dönem sonu eserler tasarım açısından neredeyse birebir aynı. Lakin fiyatlara baktığımız vakit ortada dağlar kadar farklar mevcut.

900 TL’lik Converse ayakkabıda dönem sonu fırsatı! Fiyatı 100 TL’ye düştü!

Bu durumlardan birisi de Converse sneakers modellerinde mevcut. Bilindiği üzere Converse’in kendisine has bir tarzı var. Bununla birlikte hem yeni dönem, hem de dönem sonu eserleri neredeyse birebir aynı. O vakit yeni dönem esere kat ve kat daha fazla para vermemize ne gerek var?

Hali hazırda Converse üslup ayakkabılar kimi e-ticaret sitelerinde 100 TL altına satılıyor. Evet yanlış okumadınız 100 TL altı! Hali hazırda bu para birkaç kilo domates anca alırsınız. Münasebetiyle bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz bahse mevzu Converse modelinin indirimli satış linkine buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi