Teknoloji

AirPods Pro sahiplerini sevindirecek bir haberimiz var

Kablosuz kulaklık pazarı, son vakitlerin en hareketli kesimlerinden biri. Her geçen gün daha fazla firmanın ilgi gösterdiği bu alanda, Amerikalı teknoloji devi Apple’ın üstünlüğü bulunuyor. AirPods markası altında satışa sunduğu kablosuz kulaklık modelleriyle rakiplerine tartışmasız bir üstünlük kuran Amerikalı teknoloji devi, kullanıcıları için sunduğu yazılım dayanağı ile pozisyonunu daha da sağlamlaştırmak istiyor.

Eğer Eylül ayında gerçekleştirilen Far Out etkinliğinde tanıtılan ikinci kuşak AirPods Pro modelini incelediyseniz, bu aygıtın en değerli özelliklerinden birinin de şeffaf mod olduğunu biliyorsunuzdur.

AirPods Pro sahiplerini sevindirecek bir haberimiz var

Şeffaf Mod özelliğinin tam olarak ne işe yaradığını bilmeyen okurlarımız için basitçe tabir etmek gerekirse, kullanıcılar tarafından bu özelliğin etkin edilmesiyle birlikte, artık kulaklık dışarıdaki sesleri olduğu üzere kulağınıza yansıtıyor ve bu sayede dışarısıyla irtibat kurabilmeniz için kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmıyor.

İşte nitekim kulaklık kullanımını bir üst noktaya taşıyan bu mod, AirPods Pro’nun ününe ün katmıştı. Apple’dan bugün yapılan bir açıklama ise, 2019 yılında satışa sunulan ve ikinci kuşak eserin tanıtılmasıyla birlikte satışı sonlandırılan birinci kuşak AirPods Pro sahiplerini adeta sevince boğdu. Buna nazaran, Amerikalı teknoloji devi yakın vakitte servis edilecek bir güncellemeyle, Şeffaf Mod özelliğinin birinci kuşak AirPods Pro sahiplerinin de kullanımına sunulacağını açıkladı. Apple her ne kadar açıklamasında “yakın bir zamanda” tabirini kullanmış olsa da, şimdilik bu güncelleme için net bir tarih vermekten kaçındı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi